PostWysłany: Czw 13:18, 13 Mar 2008    Temat postu:

jak nie jesteś zalogowany na ligowcu to zdjęcia są takie rozmazane. ale to ja Smile
PostWysłany: Czw 12:39, 13 Mar 2008    Temat postu:

Kto jest na ostatnim zdjęciu? Matysie to Ty? Bo trochę zniekształconą facjatę Masz Very Happy
Matys
PostWysłany: Czw 12:00, 13 Mar 2008    Temat postu:

Był jeszcze Polska-Grecja przed EURO 2004. Polska wygrała po samobójczej bramce bodajże jeśli dobrze pamiętam Vryzasa lub Verpakovskiego (czy jak ich się tam pisze)

A oto kilka linków do fotek z meczu reprezentacji:

PostWysłany: Czw 11:13, 13 Mar 2008    Temat postu:

Ja byłem na meczu, ale w sektorze 15. Powiem, że spotkanie było super. I pod względem piłkarskim i pod względem kibicowskim. Sporo rac odpalonych, kilka flag. Szkoda tylko, że Polska przegrała 2-3 i to w kompromitującym stylu. Na stadionie niemalże komplet. Widać, że Szczecin jest spragniony wielkiej piłki. Mecze reprezentacyjne (nie tylko sparingi) mogłyby być częściej rozgrywane w Szczecinie. W bodajże 2002 był Polska-Belgia, w 2005 Polska-Albania, i w 2008 Polska - Gwiazdy OE. Na wszystkich byłem i jeździł bym z pewnością częściej jakby były...

znalazłem bardzo dobre zdjęcie z flagą kołobrzegu:

niestety tak dobrego zdjęcia z naszą flagą nie znalazłem, znalazłem takie mało wyraźne, ale zawsze coś:

to na 100% nasza flaga bo na meczu zapamiętałem że nasza jest po lewej stronie od flagi Gryfino
morfiXon
PostWysłany: Wto 22:49, 11 Mar 2008    Temat postu:

Ja też widziałem bardzo dobrze flage TRZEBIATOWA! I jeszcze widziałem flage Kołobrzegu a Syfic i Cerkwic nie widziałem..Ale dzięki Paweł za tą flagę niech cała Polska wie że jesteśmy z nimi...Mimo porażki

Polska - Zagraniczne Gwiazdy Orange Ekstraklasy 2:3 (0:2)
Bramki: Łukasz Garguła (73), Jakub Wawrzyniak (89) - Manuel Arboleda (1), Filip Ivanovski (39), Takesure Chinyama (79).
Żółte kartki: Marcin Kuś - Manuel Arboleda (obcokrajowcy). Sędziował Grzegorz Gilewski. Widzów 17 tys.
Dodam składy obydwu drużyn:

Polska: Wojciech Kowalewski (66-Sebastian Przyrowski) - Marcin Kuś, Grzegorz Bartczak (66-Adam Danch), Jakub Wawrzyniak, Mariusz Magiera (46-Piotr Kuklis) - Michał Pazdan (46-Michał Goliński), Rafał Murawski (40-Łukasz Garguła), Jacek Krzynówek, Robert Kolendowicz (46-Grzegorz Baran) - Tomasz Zahorski (46-Grzegorz Bonin, Łukasz Piszczek (66-Radosław Majewski).

Zagraniczne Gwiazdy OE: Emilian Dolha (46-Jan Mucha) - Radek Mynar (46-Stefano Napoleoni), Pance Kumbev (46-Hernani), Sreten Sretenovic (46- Ivan Djurdjevic), Manuel Arboleda - Miroslav Radovic (46-Edi Andradina), Aleksandar Vukovic (46-Roger), Hermes, Edson (46-Mauro Cantoro) - Ilijan Micanski (46-Vuk Sotirovic), Filip Ivanovski (46-Takesure Chinyama).

ja napewno jade!!
Na drugi raz nie pisz że NA PEWNO jedziesz.

PS. Widziałem flagę TRZEBIATÓW w tv Very HappyVery HappyVery Happy, były także inne jak Syfice czy Cerkwica. Ale Trzebiatów to ładny akcent. Kto wieszał i czyja to flaga SmileSmileSmile
Treptov R-M
PostWysłany: Wto 21:29, 11 Mar 2008    Temat postu:

Po pierwszej połowie rozgrywanego w Szczecinie towarzyskiego meczu reprezentacji Polski z Zagranicznymi Gwiazdami Orange Ekstraklasy obcokrajowcy prowadzą 2:0.
W reprezentacji Polski występować mieli zawodnicy z naszej ekstraklasy, ale wobec absencji m.in. piłkarzy Wisły, Beenhakker powołał na ten mecz dwóch piłkarzy z Bundesligi - Jacka Krzynówka i Łukasza Piszczka.

W drużynie zagranicznych gwiazd od pierwszej minuty nie zagrał starający się o polskie obywatelstwo Brazylijczyk Roger. Niektórzy przed meczem twierdzili, że jego występ może zdecydować o ewentualnej grze w naszej kadrze lub nawet o wyjeździe na finały ME 2008. Tymczasem Urban go nie wystawił...
Kibice w Szczecinie nie zdążyli jeszcze dobrze usadowić się na swoich miejscach, a już piłka zatrzepotała w siatce. Gol padł bardzo szybko, bo już w 41. sekundzie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Edsona piłkę do siatki skierował Manuel Arboleda.

Reprezentacja nie potrafiła skutecznie odpowiedzieć. Emiliana Dolhy Polacy praktycznie nie niepokoili. Z dystansu strzelał Tomasz Zahorski, ale bardzo niecelnie. Po niespełna pół godzinie gry Gwiazdy OE mogły podwyższyć prowadzenie. Przewrotką strzelał Edson, ale Wojciech Kowalewski nie dał się zaskoczyć i złapał piłkę tuż przed linią bramkową.

W 39. minucie obcokrajowcy zdobyli drugiego gola. Po centrze z prawej strony Miroslava Radovica piłkę głową do siatki skierował Filip Ivanovski.

Pierwsza połowa nie dostarczyła większych emocji. Gwiazdy do przerwy prowadzą całkowicie zasłużenie.

Polska - Zagraniczne Gwiazdy Orange Ekstraklasy 0:2 (do przerwy)
Bramka - Manuel Arboleda (1), Filip Ivanovski (39).

Wyjściowe składy:

Polska: Wojciech Kowalewski - Grzegorz Bartczak, Marcin Kuś, Jakub Wawrzyniak, Mariusz Magiera - Tomasz Zahorski, Michał Pazdan, Rafał Murawski (40. Łukasz Garguła), Robert Kolendowicz - Jacek Krzynówek - Łukasz Piszczek.

Zagraniczne Gwiazdy OE: Emilian Dolha - Radek Mynar, Pance Kumbev, Sreten Sretenovic, Manuel Arboleda - Miroslav Radovic, Aleksandar Vukovic, Hermes, Edson - Ilijan Micanski, Filip Ivanovski.
Treptov R-M
PostWysłany: Pią 18:27, 29 Lut 2008    Temat postu:

PostWysłany: Pią 18:04, 29 Lut 2008    Temat postu:

to w końcu ktoś się wybiera czy nie??
Treptov R-M
PostWysłany: Wto 20:21, 26 Lut 2008    Temat postu:

no właśnie miał być z Liechtenstainem,tylko że Leo chciałby zabrać na EURO Rogera i chcialby zobaczyc jak on zagrał by z reprezentacją.
Ps.przypomne ze w Szczecinie w maju miał odbyć się mecz Polska vs. Dania
jednak ten mecz przeniesli..
Matys
PostWysłany: Wto 14:42, 26 Lut 2008    Temat postu:

a chciałem jechać :/ a tu taki słaby mecz :/ I co? zagrają hymn Polski i kogo jeszcze? ONZ? bez sensu... PZPN obiecał kibicom mecz w Szczecinie w zamian za ten zabrany po tragedii na śląsku. no i jakby nie patrzył mecz jest... tylko że nikt się nie spodziewał że TAKI :/